OLX Christmas Logo
Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
DOS - Serwis i Sklep Komputerowy
DOS - Serwis i Sklep Komputerowy

DOS - Serwis i Sklep Komputerowy

  • Ostatnio online: 11 gru 2023, 15:01
  • Na OLX od: 02 kwi 2013
Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 0 ogłoszeń
Kategorie
  • Wszystkie ogłoszenia11
Sortuj

Przepraszamy, nie znaleźliśmy tego, czego szukasz.

O nas

W naszym serwisie przede wszystkim zajmujemy się naprawami komputerów stacjonarnych, laptopów czy netbooków. Serwisujemy komputery które samoczynnie odmówimy posłuszeństwa bądź też po uszkodzeniach mechanicznych czy zalaniach.

Jeżeli komputer przestał się włączać bądź system nie chce się uruchomić czy pokazuje błędy – jesteśmy w stanie odzyskać z niego Państwa bezcenne dane i dokonać ich kopii, a następnie przywrócić komputer do poprzedniego stanu.

Przy sprzęcie który po pewnym czasie użytkowania, zaczął wolniej chodzić, uruchamia się wyraźnie wolnej, a praca na nim stała się męcząca – diagnozujemy co jest tego przyczyną, przedstawiamy Państwu odpowiednie rozwiązania i likwidujemy problem. Najczęstszą przyczyną takiego stanu rzeczy jest uszkodzony dysk twardy, bądź niewystarczająca konfiguracja sprzętowa na dzisiejsze czasy.

Zajmujemy się również budową zestawów komputerowych czy upgradem obecnych zestawów. Zawsze opieramy się na preferencjach właściciela oraz wyznaczonym budżecie. Najważniejsze jest, abyście przedstawili nam Państwo do czego dany sprzęt będzie użytkowany i jaką wyznaczyliście sobie kwotę. Następnie wszystko możecie powierzyć nam. Jeżeli jesteście zainteresowani konkretnymi komponentami – wystarczy przedstawić nam specyfikację, a my podamy Państwu konkretny kosztorys.

Jeżeli czujecie się przywiązani do swojego obecnego komputera i chcielibyście poprawić jego działanie – w 90% przypadków istnieje taka możliwość, często niewielkim nakładem pieniężnym. Mówimy tu zarówno o komputerach stacjonarnych jak i laptopach.

Jeżeli planujesz otwarcie własnej działalności, bądź już to zrobiłeś – zachęcamy do pokazania się w internecie! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i podasz nam kilka informacji o swojej firmie, a my zaproponujemy działania marketingowe dostosowane do Ciebie, a przede wszystkim – na Twoją kieszeń.

Możemy stworzyć Twoją stronę internetową (jednak nie jest to wymagane w części działalności), stworzyć płatne oraz darmowe wizytówki, utworzyć profil Twojej firmy w Google oraz zareklamować Cię na wszystkich socialach typu Facebook czy Instagram i wziąć je pod swoją opiekę. Wszystkie te działania dadzą gwarantowany przyrost zainteresowania Twoją działalnością, a Ty nie będziesz musiał robić nic!

Google Ads – być może każdy słyszał, ale nie każdy wie co to jest i do czego służy. Pomagamy zrozumieć temat, stworzyć profesjonalną kampanię reklamową oraz efektywnie prowadzić ją za Ciebie.

Są to reklamy typu CPV (cost-per-view) – płaci się w momencie, kiedy klient faktycznie wejdzie w interakcję z naszą witryną. Może to być m.in. strona internetowa (najbardziej popularna wersja), ale może to być również dana lokalizacja, czy usługa – nie dysponująca własną stroną.

Kosztu takiej reklamy nie da się jednoznacznie określić, ponieważ to sami Państwo określacie ile ma to być. My od siebie możemy zasugerować ile ta kwota powinna wynosić, aby faktycznie przynosiła znaczące efekty (ze względu na działania konkurencji, lokalizację itp.). Zakres od 100 do ∞.

Sama usługa działa na zasadzie telefonu na kartę – za ile doładujesz, tyle zdobędziesz wyświetleń i potencjalnych klientów. Zasady są proste. Nie podpisujecie z nami żadnej długoterminowej umowy. Nie opłacacie abonamentów i rezygnujecie kiedy będziecie Państwo chcieli. Nie ma dodatkowych opłat i kruczków, a całość jest przejrzysta od początku do końca.

Każdy przypadek jest indywidualny, więc zapraszamy do kontaktu, a przedstawimy Państwu ofertę od A do Z.
 

Kontakt

  • Lubartowska 74/5
  • 20-094 Lublin
Pokaż na mapie
  • Numer telefonu720737770
  • Strona internetowahttps://dos-lublin.pl

Darmowa aplikacja na Twój telefon